Trwa ładownianie...

cennik & oferta

Cennik

Bilet Normalny

17.00 zł
Bilet Ulgowy
Dzieci, uczniowe, studenci, emeryci, renciści
14.00 zł
Bilet rodzinny 2 + 1
Każde kolejne dziecko + 10.00 zł
40.00 zł
Bilet rodzinny 1 + 1
Każde kolejne dziecko + 10.00 zł
26.00 zł
Bilet grupowy normalny
Minimum 10 osób
15.00 zł/os
Bilet grupowy ulgowy
Minimum 10 osób. Na każde 10 dzieci, opiekun wchodzi za darmo.
12.00 zł/os
Urodziny

25.00 zł/osoba
Dzieci
do lat dwóch.
za darmo
Karma dla ptaków
2 zł/ pojemnik

Bilety dla klientów prywatnych nie podlegają rezerwacji miejsc.

Bilet upoważnia do wstępu na 60 minut

PAPUGARNIA CZYNNA JEST CODZIENNIE PRZEZ CAŁY ROK, ZA WYJĄTKIEM:
Nowego Roku - 1 stycznia
Niedzieli Wielkanocnej
Wszystkich Świętych – 1 listopad
Pierwszego oraz drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia

Oferta Indywidualna

Jeśli chcesz zaskoczyć kogoś wycieczką oraz miło spędzić czas z towarzyskimi papugami, koniecznie nas odwiedź. Możesz tutaj poznać unikalne ptaki, dotknąć ich, a nawet nakarmić. Dla grup zorganizowanych powyzej 10 osób mamy specjalne, niższe ceny. W naszej Papugarni znajduje się dodatkowa sala do organizacji urodzin.
Karta podarunkowa:
Na karcie podarunkowej, dostępnej w kasie Papugarni, można umieścić dowolną ilość osób oraz karm dla papug. Ważna jest przez 3 miesiące od momentu jej wypisania.

Zgodnie z informacją na zakupionym przez internet bilecie, Groupony realizowane są jedynie w: poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki.
Ewentualne zażalenia lub zwroty, należy kierować pod adres info@groupon.pl.

UWAGA!
Klientów zagranicznych, którzy zakupili Groupon, np. przez platformę PayPal, nie mogących zainstalować na swoim telefonie aplikacji klienta Groupon z powodu blokady regionalnej, prosimy o skontaktowanie się z pracownikiem firmy Groupon
((22) 380-31-26), w celu wygenerowania kodu, który pracownik Papugarni może zeskanować, aby zrealizować bilet.

Oferta dla szkół i przedszkoli, placówek kulturalnych i wychowawczych oraz integracji firmowych

Papugarnia ARA serdecznie zaprasza do przeżycia niesamowitej przygody. Proponujemy Państwu grupowe bilety wstępu w atrakcyjnych cenach. Pragniemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą i pasją do niezwykłych papug, wspierając tym samym placówki oświatowe, kulturalne i wychowawcze. Oferujemy możliwość poznania unikalnych gatunków z różnych stron świata. Sala wolnych lotów pozwala na obcowanie z tymi fantastycznymi stworzeniami bez krat i klatek, dotykanie, głaskanie oraz własnoręczne karmienie pierzastych przyjaciół.

Gwarantujemy:

- najwyższą jakość obsługi

- wzbudzenie zainteresowania światem zwierząt wśród najmłodszych poprzez zabawę w gadatliwym towarzystwie

- radość i uśmiech na twarzach dzieci


Cennik specjalny dla placówek kulturalnych i wychowawczych

Opcja I - wizyta w Papugarni. Wejście na salę lotów, bez krat i klatek, możliwość karmienia, robienia zdjęć (bezpośredni kontakt z egzotycznymi ptakami)

Czas trwania – 1 godzina | Cena - 12,00 zł


Opcja II – wizyta w Papugarni (wejście na salę lotów), połaczona z godzinną lekcją, w sali multimedialnej, na wybrany temat przyrodniczy z oferty

Czas trwania – 2 godziny | Cena - 17, 00 zł


Opcja III - wizyta w Papugarni (wejście na salę lotów) połaczona z lekcją, w sali multimedialnej, na wybrany temat z oferty oraz warsztaty dla dzieci.

Czas trwania – 2 godziny | Cena - 20,00 zł


Opiekunowi grup liczących 10 lub więcej osób uprawnionych do zakupu biletu grupowego ulgowego, przysługuje darmowy wstęp. Przewodnik jest traktowany jak opiekun grupy. Na przykład: w przypadku grupy liczącej 33 osoby - 30 podopiecznych i 3 opiekunów, 3 opiekunów nie płaci za bilet wstępu.

Karma dla ptaków 2,00 zł


Opcja IV – wizyta w Państwa placówce. 45-minutowa lekcja na wybrany temat przyrodniczy z oferty. Możliwość przyjazdu z wybranymi okazami żywych zwierząt.


Cena do ustalenia.

Tematy lekcji:

1: Dziwy świata przyrody - najdziwniejsze przystosowania organizmów żywych do środowiska - prelekcja z prezentacją multimedialną wraz z przedstawieniem żywych okazów zwierząt egzotycznych.


2. Jak poruszają się zwierzęta – mechanika poruszania się w świecie zwierząt, od pływania po lot. Prezentacja multimedialna i żywe okazy.


3. Mikrokosmos – zadziwiający świat stawonogów. Prezentacja multimedialna dotycząca owadów, pajęczaków i skorupiaków, połączona z oglądaniem i badaniem spreparowanych okazów pod mikroskopem oraz prezentacja żywych owadów.


4. Herpetologia – fascynujący świat płazów i gadów. Prezentacja multimedialna o przedstawicielach tych grup zwierząt.


5. Kolorowy świat papug – prezentacja multimedialna dotycząca różnorodności papug na świecie, ich życia i środowiska oraz przedstawienie żywych okazów.


6. Ochrona środowiska – zagrożenia i formy ochrony środowiska naturalnego. Prezentacja multimedialna wraz z przedstawieniem wybranych okazów żywych zwierząt.


7. Zielony świat roślin – temat botaniczny, z prezentacją multimedialną, oglądaniem preparatów roślinnych pod mikroskopem oraz eksperymentami z udziałem roślin.


8. Dzieje życia na Ziemi – temat paleontologiczny; zgłębiamy historię życia od powstania pierwszych bakterii aż po pojawienie się człowieka. Prezentacja multimedialna wraz z przedstawieniem bogatej kolekcji oryginalnych skamieniałości. Istnieje również możliwość rozbicia tego tematu na mniejsze, opisujące dokładniej każdą erę w historii życia.


9. Pochodzenie i ewolucja człowieka - przedstawienie miejsca człowieka w świecie zwierząt oraz historii naszego gatunku. Prezentacja multimedialna wraz z warsztatami, w których wykonywane są „malowidła naskalne” metodą paleolityczną.


10. Seria tematów historycznych dotyczących poszczególnych dawnych cywilizacji lub okresów – Starożytny Egipt, Babilonia, Grecja, Imperium Rzymskie, okres średniwiecza, Normanowie, Celtowie i inne. Prezentacja multimedialna połączona z warsztatami dotyczącymi poszczególnych kultur – np. lekcja o Egipcie połączona z warsztatem pisma hieroglificznego na papirusach.


11. Układ Słoneczny – nasze najbliższe kosmiczne podwórko. Temat astronomiczny opisujący Układ Słoneczny, planety, inne ciała kosmiczne oraz historię podboju kosmosu przez człowieka. Prezentacja multimedialna połączona z warsztatami układania własnego układu solarnego.

Oferta urodzinowa

Koszt organizacji urodzin to 25zł od dziecka (minimum 200zł za 8 dzieci). Minimalna ilość dzieci biorących udział w urodzinach 8, maksymalna 25 (sala 1) oraz 12 (sala 2). W cenę wliczone są:

- Zaproszenia urodzinowe;

- Sala urodzinowa na 2 godziny trwania imprezy, ze stolikami, krzesełkami, kanapami;

- Animator do dyspozycji swoich pociech;

- Wejście na salę lotów oraz 1 pudełeczko karmy dla każdego dziecka (osoby dorosłe biorą udział w urodzinach nieodpłatnie chyba, że chcą wejść na ‘Salę Lotów’, wtedy należy zakupić bilet wstępu);

- Cała zastawa: patera do tortu, talerzyki, kubeczki, sztućce, miski oraz tacki na słodkości, są organizowane przez Papugarnię;

- Poczęstunek jest po stronie osoby organizującej urodziny, tak jak napoje – my udostępniamy czajnik.

Terminy urodzin umawiać należy telefonicznie pod nr: 500 407 268, w godzinach pracy Papugarni. Po umówieniu terminu urodzin, należy przy najbliższej okazji wpłacić zaliczkę w kasie Papugarni, w wysokości 100zł (płatne gotówką). Po wpłacie zaliczki pracownik Papugarni wyda organizatorowi zaproszenia urodzinowe.